czwartek, 23 września 2010

Debiut!

Podwójny debiut:) W tym tygodniu został otwarty nowy sklep z polskimi papierami do scrapbookingu, czyli Galeria Papieru, a ja zostałam zaproszona do zespołu projektującego z tychże papierów (czyli mówiąc scraperskim slangiem, wstąpiłam do 'dizajn timu';) Wiadomość ta była dla mnie olbrzymim zaskoczeniem, tym bardziej, że wszystko wydarzyło się błyskawicznie i już wczoraj dostałam paczkę z papierami. Od razu rzuciłam się w wir pracy i w ekspresowym tempie powstały 3 kartki świąteczne. Planowałam w tym sezonie zupełnie inną kolorystykę, ale jak tu nie oprzeć się pięknym, świątecznym papierom zaprojektowanym przez Sasillę?

Pierwsza kartka, to składak. Już kiedyś robiłam kartki wg tego schematu i wtedy pomyślałam sobie, że taki wzór sprawdzi się na święta, jako stojaczek na choinkę. Nawet powstała jedna, ale uznałam, że publikowanie kartek bożonarodzeniowych w czerwcu, to odrobinę za wcześnie;) i schowałam ją do pudełka. A tu okazało się, że cudowne, vinatage'owe obrazki z papierów z Galerii Papieru, są wręcz stworzone do takich kartek.

Kolejne kartki również eksponują świąteczne obrazki, które przywołują dzieciństwo:)

Zachęcam do odwiedzenia Galerii Papieru, bo święta tuż, tuż;)

4 komentarze:

Olkowa pisze...

kartki są prze-pię-kne !

Manualnie.pl pisze...

Się zaśliniłam i zamówienie już złożyłam:DD Cudne kartki porobiłaś, pięknie wszystko połączyłaś. I gratulacje z okazji przynależności. Beatko-serdeczności:)

Idunia pisze...

buziaki :)

Mysia pisze...

Karteczki są przecudowne!!! Jestem pod wielkim wrażeniem oglądając Twój blog, Twoje prace są nieziemskie. Gorąco pozdrawiam:)