poniedziałek, 12 września 2011

My travel journal

Przed wyjazdem na tegoroczne, niezapomniane wakacje zaczęłam robić notatnik z podróży, ale zdążyłam ozdobić tylko okładkę:) Podczas podróży, jak zawsze, pisałam pamiętnik i teraz jego streszczenie znalazło się w tym notatniku. Bazę wykonałam z papierowych torebek, wydzieliłam strony na listę rzeczy do zrobienia, zabrania i poszczególne tygodnie. Wewnątrz, w utworzonych kieszeniach, sa wyjmowalne karty z miejscem na notatki (streszczenie wydarzeń z każdego tygodnia, a same strony z pewnością zostaną jeszcze jakoś ozdobione prywatnymi zapiskami). Mam nadzieję, że ten notatnik pomoże mi w zorganizowany sposób przygotowywać albumy z podróży.

6 komentarzy:

Unknown pisze...

Beatko, Twoje prace niezmiennie mnie zachwycają. A dziś dopiero zobaczyłam wianki. Wow, wow, wow... nie mogę się napatrzeć.
Podpowiesz mi jak zrobić baze do wianków? Kiedyś gdzieś widziałam kurs z gazety, ale teraz nie mogę go znaleźć. Może są jeszcze inne sposoby?

perelka111 pisze...

cudowna praca..bardzo fajnie sie oglada ten albumik:)

zuziucha pisze...

Ale super albumik. No i domyślam się, że podróż też.

Beata pisze...

Dziękuję za odwiedziny:) Madzik, ja używam styropianowych wianków. jest lekki i łatwo zawiązywać na nim skrawki materiału.

Agata Travelling backpack pisze...

Genialny album-pamiętnik! Po prostu cudo! Chętnie dowiedziałabym się, co to za papiery? Jeśli możesz, zdradź proszę :) Pozdrawiam!

Beata pisze...

Agato, to sa dosyć stare papiery 'Marcella by K', więc raczej ich już nigdzie nie kupisz. Nawet nie pamiętam czy ten zestaw się jakoś nazywał:(