wtorek, 24 sierpnia 2010

Na chrzest

Wczoraj dostałam przesyłkę ze Scrapińca a dzisiaj powstały trzy kartki z okazji chrztu małego Szymona z cudnymi tekturkami, które ozdobiłam embossingiem na gorąco. Trochę widać jak się błyszczą, bo pomieszałam puder biały z holograficznym.


Wszystkie są ozdobione również w środku i maja kieszonkę na skarby;)

4 komentarze:

Unknown pisze...

Śliczne!

Anonimowy pisze...

Beatko,
pomysł z tablicami na szafie jest boski! Bardzo mi się spodobał.
I do tego śliczna szafa wyszła.
Gratulacje. Nie mogę się nadziwić Twojej kreatywności. Skąd Ty czerpiesz pomysły, inspirację?
No i pytanie za 100 pkt. jak wychować tak twórczą osobę? ;))
Pozdrawiam,
aaania

Encza pisze...

Dawno mnie tu nie było a tu tyle cudowności!!! Piękne kartki! Uwielbiam twoje prace a już najbardziej scrapy. Twoje kompozycje, wykorzystanie dodatków i to że sa takie .... dopracowane w każdym szczególe. I szycia twoje uwielbiam - bo sama kocham szyć:)
pozdrawiam:)

Beata pisze...

dziękuję za odwiedziny i komentarze:)
Aniu, znając pomysłowość Misia, to koniecznie coś mu pomaluj tą farbą;) będzie miał gdzie zapisać ważne myśli, zanim zapomni:) szkoda, że u nas dostępny jest tylko czarny kolor, bo to trochę ogranicza zapędy dekoratorskie. a jak wychować twórczą osobę? nie wiem:) u nas w rodzinie jest chyba jakiś gen, na szczęście dominujący i Potomek też już wykazuje bardzo twórcze zapędy, stąd tablice, po tym jak uwiecznił jakiś szkic na ścianie:)
Encza, ja też uwielbiam Twoje prace! szczególnie cudowne albumy i scrapy, których ostatnio jakoś mniej:( a masz taką śliczną modelkę:)